Ова е новата претседателска лимузина на Владимир Путин: Оклопно возило тешко шест тона

Првите примероци на руската лимузина „Кортеж“, наменети за превоз на шефови на држави, ќе бидат испорачани кон крајот на наредната или почетокот на 2018 година.

Повеќе: Ова е новата претседателска лимузина на Владимир Путин: Оклопно возило тешко шест тона

СЕ ПРОДАВА ЗА 7.000 ЕВРА: АвтоВАЗ ја претстави новата Лада Нива во Урбан верзија!

Иако има мал дел во вкупната продажба на АвтоВАЗ, Лада 4х4 (Нива) има свои фанови. Тоа се возачи кои го ценат овој евтин теренец.

Повеќе: СЕ ПРОДАВА ЗА 7.000 ЕВРА: АвтоВАЗ ја претстави новата Лада Нива во Урбан верзија!

Никогаш не сте виделе нешто слично. Современата технологија ги усоврши моторите (ВИДЕО)

Свесни сме дека технологијата напредува од ден во ден и секој ден се измислува нешто ново. Некогаш тоа е изводливо, а некогаш не.

Повеќе: Никогаш не сте виделе нешто слично. Современата технологија ги усоврши моторите (ВИДЕО)

Турист стигна во Лондон со четири златни автомобили

Неименуван млад човек, инаку државјанин на Саудиска Арабија, допатувал во Лондон во придружба на своите пријатели на годишен одмор. Но, се` ќе останеше незабележано, ако момчето не донесеше четири скапоцени позлатени автомобили.

Повеќе: Турист стигна во Лондон со четири златни автомобили

Страница 9 од 29