Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Мислеле дека госпоѓата залутала во шоуто, а потоа ја кренала салата на нозе (Видео)

Џени Дарен, 68-годишна пензионерка од Бирмингем ја кренала публиката на нозе на британското шоу Суперталент.

Публиката прво помислила дека 68-годишната госпоѓа залутала во шоуто, но минута подоцна сите во салата биле на нозе

Погледнете го видеото…

Во тренд…