Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Изгледа како девојче: Северина објави селфи и ги воодушеви фановите (Фото)

Северина Којиќ ги развесели своите фанови на Инстаграм со нова фотографија.

Пејачката на фановите им се јавила од снимање на една реклама и направила селфи кое навистина воодушевува.

Иако Северина секогаш е беспрекорно нашминкана, на оваа фотографија, посебно блеска и изгледа младолико.

Иако во април наполнила 46 години, на нејзиното лице нема траги од стареење, ниту брчки.

„Изгледаш како девојче“, напишала една обожавателка, додека останатите нејзини пријатели на Инстаграм се согласиле дека Северина од година во година изгледа се подобро и подобро.

Во тренд…