Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Фото: Лила во проѕирен фустан го запали Инстаграм

Лила како и секогаш блеска.

Таа облече прозирен фустан и ги маѓепса мажите.

Ова е фотката која ја објави на социјалните мрежи.

Фото: Instagram