Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Вонредна вест: Важна прес конференција на Заев во Влада

Прес конференција на премиерот Зоран Заев во 18:30 часот во Влада!

Според сознанија на Скај, на прес конференцијата ќе бидат споделени најнови вести во врска со спорот за името.

Скај ќе се вклучи во живо.

Во тренд…