Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Малечко момче паднало од велосипед: Кога ќе видите кој му доаѓа во помош, ќе останете без зборови (Видео)

Мало момче пребрзо возело велосипед по што паднало на трева. За среќа, немало никакви повреди.

Неговиот татко го снимил целиот настан, а она што се случило на крај ќе ви го растопи срцето. Погледнете го видеото до крај!