Секогаш во средиштето на збиднувањата...

„Во очите му видов страв и разочарување“ – Ребека за Влатко Илиевски

По веста за прераното заминување од овој свет на пејачот Влатко Илиевски јавните личности не престануваат да споделуваат емотивни фотографии и пораки за збогум.

Пејачката Ребека на својот Фејсбук профил го раскажа моментот кога за последен пат се виделе со пејачот.

Во тренд…