Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Скокнал од кров на петкатен хотел во базен на запрепастување на милиони луѓе (Видео)

Еден Американец ги шокирал своите пријатели кога на социјалните мрежи поставил видео на кое се гледа како скока од кров на петкатен хотел во базен.

Целата ситуација ја снимил со GoPro камера, а во продолжение погледнете како изгледало…