Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Кога ќе видите зошто ставил магнет во сунѓер за садови, ќе го направите истото (Видео)

Crazy Russian Hacker е вистинска ѕвезда на Јутјуб и со своите генијални трикови воодушеви милиони.

Овој пат ни покажува 7 начини како да ги искористите сунѓерите за садови.

Погледнете за што се работи…