Секогаш во средиштето на збиднувањата...

Излупете лубеница за само 10 секунди – еве и како (Видео)

Не сте излупиле лубеница вака – ви требаат 10 секунди!

Супер трик за летото. Одберете си вкусна и сочна лубеница и излупете ја како професионалец.

Во видеото во прилог погледнете го целиот трик.

Во тренд…