Вести, забава, спорт...
Browsing Tag

актерка

Автомобилот излетал во канал: Позната актерка доживеа тешка сообраќајка

Познатата американска актерка Хедер Локлир доживеала сообраќајна незгода кога нејзниот автомобил се превртил среде пат и завршил во канал. Во едно калифорниско градче актерката возела пребрзо и излетала во канал со автомобилот. Според…