Творецот на Гангам стајл повторно брои милиони кликови (ВИДЕО)

PSY стана познат по хитот Gangnam Style. Ова видео официјално е најгледано видео на Јутјуб, кое досега брои 2 милијарди и 840 милиони прегледи.

Повеќе: Творецот на Гангам стајл повторно брои милиони кликови (ВИДЕО)

Тепачки, камења, закани - еве што значи да си снимател во Македонија (ВИДЕО)

Минатата сабота почна серијалот епизоди снимени надвор од студио, во рамки на осмата сезона од најпопуларното домашно ток шоу, Еден на Еден.

Повеќе: Тепачки, камења, закани - еве што значи да си снимател во Македонија (ВИДЕО)

ИСПОВЕД НА ЅВЕЗДАТА НА ГРАНД – Ми ја одзеде невиноста и ме остави, а јас му пеев на свадба

Пејачката на Гранд, Вања Мијатовиќ, си ја отвори душата и проговори за првото сексуално искуство и за тоа како била повредена.

Повеќе: ИСПОВЕД НА ЅВЕЗДАТА НА ГРАНД – Ми ја одзеде невиноста и ме остави, а јас му пеев на свадба

ВИДЕО: Зарем Тоше го заслужи ОВА?!

И десет години по трагичната смрт, Тоше Проески не доби достоинствено почивалиште.

Повеќе: ВИДЕО: Зарем Тоше го заслужи ОВА?!

Зошто? - полицијата открива неверојатни детали околу смртта на пејачот

Смртта на познатиот пејач Крис Корнел се уште ја тресе американската јавност. Патолозите обијале дека американскиот музичар Крис Корнел се обесил.

Повеќе: Зошто? - полицијата открива неверојатни детали околу смртта на пејачот

Кршење камери, снајперисти, бетонски плочи врз глава – најневеројатните приказни од снимaтелите (ВИДЕО)

Најгледаното македонско ток-шоу, Еден на Еден, заврши со студиските епизоди за оваа фантастична осма сезона. Сега продолжуваат Еден на Еден специјалите, а оваа сабота не чека уникатното гостување од луѓето зад камерите – сниамтелите на шоуто!

Повеќе: Кршење камери, снајперисти, бетонски плочи врз глава – најневеројатните приказни од снимaтелите...

ХАОС НА КАНСКИОТ ФЕСТИВАЛ - Прекината премиера откако...

Премиерата на филмот „Окја” на Канскиот филмски фестивал беше прекината само пет минути по почетокот поради извиците на негодување на публиката во салата.

Повеќе: ХАОС НА КАНСКИОТ ФЕСТИВАЛ - Прекината премиера откако...

ФАНОВИТЕ ВО ШОК: Ненадејно почина познатиот музичар во најубавите години од животот

Познатиот рок пејач Крис Корнел починал ненадејно на 52 годишна возраст јавуваат американските медиуми.

Повеќе: ФАНОВИТЕ ВО ШОК: Ненадејно почина познатиот музичар во најубавите години од животот

МИА ВО ЕДЕН НА ЕДЕН: "Бетмен Велит" никогаш не ми бил дечко (ВИДЕО)

И оваа сабота имаше одлична „Еден на Еден“ епизода, Жаре и гостите се погрижија за тоа. Воедно, ова беше последната епизода во студиото на шоуто за оваа сезона. Од следната како што најави Жаре почнуваат неколку специјални епизоди надвор од студио, по што сезоната ќе финишира со Бест-оф изданија.

Повеќе: МИА ВО ЕДЕН НА ЕДЕН: "Бетмен Велит" никогаш не ми бил дечко (ВИДЕО)

Страница 1 од 28