ЕДЕН НА ЕДЕН: Сред емисија, Игор Џамбазов искрши шише од глава! (ВИДЕО)

Минатата сабота имавме прилика да го гледаме новото гостување на легендарниот Игор Џамбазов во најгледаното ток-шоу кај нас, „Еден на Еден“. Меѓутоа на сечие задоволство, оваа сабота со почеток во 19 и 15 часот на телевизија „Телма“ ќе се емитува и вториот дел од гостувањето на Игор кај Жаре, овој пат заедно со Гуру Харе.

 

Најавата ветува неверојатни приказни, многу пеење, а без зборови не остави моментот кога Игор Џамбазов си крши шише од глава!? Дали навистина ова ќе се случи ќе дознаеме во сабота. Не очекува вистинско уживање и загарантирана забава.

Погледнете ја најавата на YouTube каналот на шоуто:

Loading...