МИЛИОНИ ПРЕГЛЕДИ: Стомачниот танц на оваа девојка ќе ве остави без здив! (ВИДЕО)

Израелката Натали Хај е инструкторка по танц. Досега настапувала во Њујорк, Мајами, Лос Анџелес, Холандија, Италија, Велика Британија, Бугарија, но и многу други земји ширум светот.

 

За квалитетот на нејзините изведби не треба да се трошат многу зборови, доволно е да се каже само дека има милионска публика.

Погледнете го нејзиниот настап, кој на Јутјуб го прегледале дури 22 милиони корисници.

Loading...