Секс бомба на сцената: Блондинка го збуни жирито на „Ѕвездите на Гранд“ (ВИДЕО)

Теа доаѓа од Нови Сад и има 19 години. Со латиноамерикански танц и балет се занимава од 13 години.

Повеќе: Секс бомба на сцената: Блондинка го збуни жирито на „Ѕвездите на Гранд“ (ВИДЕО)

Есмералда после 18 години: Вака изгледа денес! (ФОТО)

Се сеќавате ли на Мелесио, лудиот и симпатичен дедо со сламен шешир од серијата „Есмералда“? Тој неодамна го прослави 90. роденден, а веселите искри од очите се уште не му се изгубиле.

Повеќе: Есмералда после 18 години: Вака изгледа денес! (ФОТО)

Се сеќавате ли на девојката која никој не сакаше да ја омажи!? Денес изгледа ВАКА! (ФОТО)

Сигурно се сеќавате на приказната за Зорка која прашуваше дали некој ќе ја омажи!

Повеќе: Се сеќавате ли на девојката која никој не сакаше да ја омажи!? Денес изгледа ВАКА! (ФОТО)

Се сеќавате ли на ПОЗНАТИОТ ЛОШОТИЈА од шпанските серии? ЕВЕ како изгледа денес! (ФОТО)

Во латиноамериканските сапуници улогата на негативец воглавно му припаѓаше на познатиот намуртен господин - Цесар Евора.

Повеќе: Се сеќавате ли на ПОЗНАТИОТ ЛОШОТИЈА од шпанските серии? ЕВЕ како изгледа денес! (ФОТО)

ОТКРИЕНО: Еве зошто се самоубил славниот актер!

Сусан Вилиамс открила дека нејзиниот сопруг, славниот актер Робин Вилиамс, извршил самоубиство бидејќи страдал од прогресивна болест на мозокот, во медицината позната како „Lewy bodies” деменција (DBL).

Повеќе: ОТКРИЕНО: Еве зошто се самоубил славниот актер!

СЕ СЕЌАВАТЕ НА РОСАЛИНДА? Најубавата ѕвезда од теленовелите после 15 години е УШТЕ ПОУБАВА! (ФОТО, ВИДЕО)

Серијата „Росалинда“ своевремено беше една од најпопуларните теленовели на овие простори, првенствено, секако, благодарение на истоимента главна актерка која и ден денес, деценија и половина подоцна, изгледа повеќе од атрактивно.

Повеќе: СЕ СЕЌАВАТЕ НА РОСАЛИНДА? Најубавата ѕвезда од теленовелите после 15 години е УШТЕ ПОУБАВА! (ФОТО,...

Кучето Снупи доби своја ѕвезда на Патеката на славните

Снупи, кученцето од стрипот „Snoopy and the Peanuts“ доби своја ѕвезда на Патеката на славните, неколку дена пред излегувањето на филмот во кој игра голема улога.

Повеќе: Кучето Снупи доби своја ѕвезда на Патеката на славните

Колку магија има во твојот живот?

Дали си духовник кој може да се загледа во некој друг свет или си реалист со стапалата цврсто на земјата? Според тоа колку веруваш или не веруваш во магијата, Pickbox за тебе подготви топ-листа на магични филмови и серии, во зависност од твоето лично ниво на магија! 


Повеќе: Колку магија има во твојот живот?

Есмералда после 18 години: Вака изгледа денес! (ФОТО)

Се сеќавате ли на Мелесио, лудиот и симпатичен дедо со сламен шешир од серијата „Есмералда“? Тој неодамна го прослави 90. роденден, а веселите искри од очите се уште не му се изгубиле.

Повеќе: Есмералда после 18 години: Вака изгледа денес! (ФОТО)

Страница 31 од 36