Повеќе од 24 милиони гледачи го следеа сексот на `срамежливата двојка`

Една од најпопуларните хомуристични ТВ серии, „теорија на големиот тресок“ (The big bang theory), доживеа уште едно признание и тоа влезе во Гинисовата книга на рекорди.

Повеќе: Повеќе од 24 милиони гледачи го следеа сексот на `срамежливата двојка`

Џони Деп и е рамо за плачење на Анџелина Џоли

Колегата Џони Деп и е рамо за плачење на актерката Анџелина Џоли која неодамна се разведе од долгогодишниот партнер, актерот Бред Пит, јавуваат странските медиуми.

Повеќе: Џони Деп и е рамо за плачење на Анџелина Џоли

ХОРОР ВИДЕО: Анџелина Џоли зборува за Илуминатите!

Откако минатата недела Анџелина Џоли поднела барање за развод од Бред Пит, секојдневно се појавуваат нови детали за нивниот заеднички живот.

Повеќе: ХОРОР ВИДЕО: Анџелина Џоли зборува за Илуминатите!

Северина објави снимка стара 23 години: „Малку ми е непријатно“ (ВИДЕО)

На Фејсбук профилот на хрватската пејачка Северина вчера се појави снимка стара 23 години.

Повеќе: Северина објави снимка стара 23 години: „Малку ми е непријатно“ (ВИДЕО)

УТРОВО СООПШТЕНА ЖАЛНА ВЕСТ: Почина актерот со кој пораснавме

Американскиот филмски и телевизиски актер Вилијам Голдвин „Бил“ Нан Трети, кој со светската слава се стекна со улогите во филмовите „Спајдермен“ од 2002 и „Sister Act’ од 1992 година, починал во саботата во 63-та година од животот, во својот роден град Питсбург, во сојузната држава Пенсилванија, пренесуваат медиумите

Повеќе: УТРОВО СООПШТЕНА ЖАЛНА ВЕСТ: Почина актерот со кој пораснавме

Блиски на двојката тврдат дека Пит не го тепал детето за време на кавга со Џоли, AFP ја повлече веста

Бред Пит не употребил физичко насилство за време на расправијата со својата сопруга Анџелина Џоли, што според медиумите е причината за разведувањето на славната холивудска двојка, изјавил за магазинот People извор близок на актерите, а истовремено агенцијата AFP ја повлече веста дека американското Федерално биро за истраги (FBI) отворило истрага за наводното физичко насилство од страна на Пит врз нивните шест деца.

Повеќе: Блиски на двојката тврдат дека Пит не го тепал детето за време на кавга со Џоли, AFP ја повлече...

Објавено видео од убиената пејачка Јелена кое ја запрепасти јавноста

Ниту шест месеци по бруталното убиство на пејачката Јелена Марјановиќ Крсмановиќ не се знае кој извршителот на овој злочин.

Повеќе: Објавено видео од убиената пејачка Јелена кое ја запрепасти јавноста

Депардје: Франција? Тоа е Дизниленд во кој живеат имбецили

Славниот француски актер Жерар Депардје, кој ја напушти татковината откако социјалистичката влада на претседателот Франсоа Оланд наметна зголемени даноци за богатите компании и поединци, повеќепати во минатото изјави дека повеќе не се смета за Французин, а во разговорот за италијанскиот дневен весник Corriere della Sera вели дека оваа земја се претворила во „Дизниленд за странци“.

Повеќе: Депардје: Франција? Тоа е Дизниленд во кој живеат имбецили

Американската полиција негира истрага за однесувањето на Бред Пит кон децата

Полицијата на Лос Анџелес ги негираше во четвртокот медиумските написи според кои властите отвориле истрага за Бред Пит поради агресивното однесување кон децата, за што го обвинува неговата сé уште неразведена сопруга Анџелина Џоли.

Повеќе: Американската полиција негира истрага за однесувањето на Бред Пит кон децата

Страница 9 од 32