ВИДЕО: Игор Џамбазов во ЏИШ: Не се издржва ова појќе

Ова е последната песна на Игор Џамбазов во неговото шоу на МТВ, ЏИШ.

web counter
web counter

 

Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button

  

   

 

За нас...

Импресум | Маркетинг | Контакти

Издавач : МЕДИАФАКС

Copyright © 2011 - 2014 Sky News - новинска агенција 

- политика за приватност :: услови за користење -

Вестите на интернет страницата на новинската агенција Sky може да се користат исклучиво за лично информирање.  

Site Meter.