ВИДЕО – Еве како се пробива туѓа Wi-fi шифра на телефон

Паметните телефони кои ги користиме денес се незамисливи без интернет.

Повеќе: ВИДЕО – Еве како се пробива туѓа Wi-fi шифра на телефон
Loading...

ВИДЕО: Погледнете како капка змиски отров ја претвора човечката крв во...

Една од најчесто споеменуваните фобии е страв од змии, но дали знаевте што всушност се случува кога ќе ве касне змија?

Повеќе: ВИДЕО: Погледнете како капка змиски отров ја претвора човечката крв во...
Loading...

Зема моторна пила и го пресече трупецот на четири дела. Кога ќе видите што направи ЌЕ СЕ ФАТИТЕ ЗА ГЛАВА! (ВИДЕО)

Обожаваме да гледаме поучни видео снимки, а на наша (и ваша) среќа интернетот е преполн со разни генијални „направи сам проекти“ од кои можеме многу да научиме.

Повеќе: Зема моторна пила и го пресече трупецот на четири дела. Кога ќе видите што направи ЌЕ СЕ ФАТИТЕ ЗА...
Loading...

ИСПОВЕД: Го успивав бебето, кога на телефонот на сопругата пристигна порака од нејзиниот љубовник за...

Една од потресните исповеди за прељуба кои кружат на интернет потекнува од маж кој дознал дека неговата жена не му е верна во многу незгоден момент - додека го успивал нивното мало бебе...

Повеќе: ИСПОВЕД: Го успивав бебето, кога на телефонот на сопругата пристигна порака од нејзиниот љубовник...
Loading...

Сигурно сакате да ги знаете сопствениците на најголемиот пенис и вагина?

Страниците на Гинисовата книга на рекорди се претесни за да ги соберат сите светски рекорди.

Повеќе: Сигурно сакате да ги знаете сопствениците на најголемиот пенис и вагина?
Loading...

Испекол месо на скара и ЗА МАЛКУ ЌЕ УМРЕЛ: Ако и вие имате скара, ни случајно не го правете ОВА!

Честер Пул (63) привлекол големо внимание на Фејсбук откако со своите пријатели споделил колку чистењето скара со жичена четка може да биде опасно. Неговиот пост станал вирален и покренал многу прашања.

Повеќе: Испекол месо на скара и ЗА МАЛКУ ЌЕ УМРЕЛ: Ако и вие имате скара, ни случајно не го правете ОВА!

Еве зошто секогаш треба да ставате монета во замрзнувач пред да заминете на годишен одмор!

Дали некогаш сте пристигнале од подолго патување и сте забележале дека вашите дигитални часовници покажуваат погрешно време?

Повеќе: Еве зошто секогаш треба да ставате монета во замрзнувач пред да заминете на годишен одмор!

ЕМОТИВНО ВИДЕО: Патувал 2.000 километри за да го слушне срцето на починатата ќерка во друг човек

Бил Конер, жител на Медисон во Висконсин, се одлучил на необична мисија, односно, ја пропатувал половина Америка на велосипед, само како би го слушнал срцето на својата ќерка, после нејзината смрт.

Повеќе: ЕМОТИВНО ВИДЕО: Патувал 2.000 километри за да го слушне срцето на починатата ќерка во друг човек

ГЕНИЈАЛНО: Овие трикови ќе ви го олеснат летото! (ВИДЕО)

Евека како правилно да јадете хамбургер, како да пиете пијалок од лименка со сламка, како да сочувате вредни работи на плажа, како да се решите од мравките...

Повеќе: ГЕНИЈАЛНО: Овие трикови ќе ви го олеснат летото! (ВИДЕО)

Повеќе артикли...

Страница 1 од 981

JW Player
JT Fixed Display