Сите им се смееле кога од отпад донеле 20 палети, но кога виделе што направиле...

Доколку и вие сте од оние кои би дале сè за добро поминато време со пријателите во градина, ова ќе ви се допадне...

Повеќе: Сите им се смееле кога од отпад донеле 20 палети, но кога виделе што направиле...

Наполнил стари ракавици со бетон. Соседите прво помислиле дека полудел, но кога виделе што направил сите му биле љубоморни!

На многу лесен и евтин начин разубавете ја својата градина, така што ќе направите уникатни држачи за цвеќиња.

Повеќе: Наполнил стари ракавици со бетон. Соседите прво помислиле дека полудел, но кога виделе што...

Го пресекол дното на пастата за заби и направил нешто ГЕНИЈАЛНО! (ВИДЕО)

Дали некогаш ви паднало на памет дека тубата од паста за заби може да ви користи за нешто друго? Во ова видео прикажано е како можете да ја искористите тубата и да ја наполните со нешто друго, откако ќе ја потрошите пастата.

Повеќе: Го пресекол дното на пастата за заби и направил нешто ГЕНИЈАЛНО! (ВИДЕО)

Зема моторна пила и го пресече трупецот на четири дела. Кога ќе видите што направи ЌЕ СЕ ФАТИТЕ ЗА ГЛАВА! (ВИДЕО)

Обожаваме да гледаме поучни видео снимки, а на наша (и ваша) среќа интернетот е преполн со разни генијални „направи сам проекти“ од кои можеме многу да научиме.

Повеќе: Зема моторна пила и го пресече трупецот на четири дела. Кога ќе видите што направи ЌЕ СЕ ФАТИТЕ ЗА...

ГЕНИЈАЛЕН ТРИК: Исчистете го вашиот тепих во еден потег, без воопшто да го поместите!

Чистењето на теписите може да биде многу заморно, бидејќи потребно е да ги изнесете надвор, да ги исперете, да ги оставите да се исушат, а притоа многумина користат и куп хемикалии кои не се добри за здравјето.

Повеќе: ГЕНИЈАЛЕН ТРИК: Исчистете го вашиот тепих во еден потег, без воопшто да го поместите!

ГЕНИЈАЛНО: Направете прекрасна скара со помош на стари автомобилски бандажи (ВИДЕО)

Интернетот е чудесен! Секојдневно налетуваме на некој генијален совет или направи-сам проект кој во целост ќе не воодушеви, но она што ќе го видите во продолжение е навистина неверојатно.

Повеќе: ГЕНИЈАЛНО: Направете прекрасна скара со помош на стари автомобилски бандажи (ВИДЕО)

ПРОВЕРЕНО: Еве како да направите природен омекнувач за алишта

За љубителите на природно, што не штети на околината, а се однесува на одржување на домот, им предлагаме сами да си направат оменувач за облека.

Повеќе: ПРОВЕРЕНО: Еве како да направите природен омекнувач за алишта

Фантастични идеи за уредување на ѕидови со 3Д панели (ВИДЕО)

Сите посакуваме фантастично уреден дом, и тежнееме кон тоа домот да го уредиме по своја мерка и вкус, како би се чувствувале опуштено...

Повеќе: Фантастични идеи за уредување на ѕидови со 3Д панели (ВИДЕО)

Страница 1 од 11