ГЕНИЈАЛНО: Ставил песок во шише, а она што го направил е магично!

Уметноста доаѓа во многу облици. Уметниците не бираат средства и користат апсолутно се`.

Повеќе: ГЕНИЈАЛНО: Ставил песок во шише, а она што го направил е магично!

Како да направите пуканки со помош на лименка?! (ВИДЕО)

Пуканките може да се подготват на различни начини, но еден од најоригиналните вклучува - лименка!

Повеќе: Како да направите пуканки со помош на лименка?! (ВИДЕО)

Зела стара маица, а она што го направила ќе ве воодушеви (ВИДЕО)

Речиси секој има некоја стара маица која не ја носи, но не сака да ја фрли бидејќи буди убави спомени.

Повеќе: Зела стара маица, а она што го направила ќе ве воодушеви (ВИДЕО)

КАКО ГО НАПРАВИ ОВА? Одличен трик со лубеница кој ќе ги воодушеви вашите деца! (ВИДЕО)

Ако сакате лубеници еве одличен начин да се забавувате и убаво да се освежите за време на овие жешки денови.

Повеќе: КАКО ГО НАПРАВИ ОВА? Одличен трик со лубеница кој ќе ги воодушеви вашите деца! (ВИДЕО)

Закачила пластични кеси над вратата. Кога ќе ја видите причината, ВЕДНАШ ќе го направите истото!

Летото за повеќето луѓе е омилено годишно доба. Убаво и топло време, скара во природа, капење на море итн... летото навистина може да ни понуди многу убавини, но за жал постојат и оние другите, лоши работи.

Повеќе: Закачила пластични кеси над вратата. Кога ќе ја видите причината, ВЕДНАШ ќе го направите истото!

НАПРАВЕТЕ САМИ: Ефикасен и едноставен домашен отстранувач на флеки

Многу често сме во потрага по средство за отстранување дамки од облека, не знаејќи дека можеме да го направиме со свои раце.

Повеќе: НАПРАВЕТЕ САМИ: Ефикасен и едноставен домашен отстранувач на флеки

Наполнил неколку гумени нараквици со бетон, а кога ќе го видите крајниот резултат, веднаш ќе го направите истото!

Ако имате градина веруваме дека сакате секогаш да изгледа феноменално, а оваа идеја ќе ви помогне во тоа. Сите соседи ќе ви бидат љубоморни кога ќе им покажете што сте направиле.

Повеќе: Наполнил неколку гумени нараквици со бетон, а кога ќе го видите крајниот резултат, веднаш ќе го...

Неговата стара машина за перење се расипала. Она што го направил од неа е совршено за на лето!

Повеќето луѓе се радуваат на летните денови. Долгите зимски ноќи се зад нас и сега доаѓа време за престој на свеж воздух.

Повеќе: Неговата стара машина за перење се расипала. Она што го направил од неа е совршено за на лето!

ЦЕЛОСНО БЕСПЛАТНО: Земете неколку шишиња и една табла и направете КЛИМА УРЕД! (ВИДЕО)

Eco-Cooler е едноставен изум кој можете да го направите и сами, а кој ќе ја намали температурата за 9 степени во просторијата во која престојувате.

Повеќе: ЦЕЛОСНО БЕСПЛАТНО: Земете неколку шишиња и една табла и направете КЛИМА УРЕД! (ВИДЕО)

Повеќе артикли...

Страница 3 од 9