УЖАС ВО ЦЕНТАРОТ НА ГРАДОТ – Каменуван автобус полн со патници

Синоќа во близина на Велика Мокра Луга, бил каменуван автобус од приградската линија 493 кој бил полн со патници.

Како што јавуваат од автобуската компанија, повредени нема, а причината за каменувањето на автобусот не е позната.

Полицијата работи на расчистување на случајот.

Loading...

JT Fixed Display